Uudis

 

 

Robootika

Robootika

15.11.2018
Robootikaringi lapsed võtsid osa üle-Euroopalisest CodeWeek üritusest, mille raames ehitati erinevaid Lego roboteid. Samuti tutvuti Ozobot-Bit robotitega. Ürituse raames postitatud Facebooki video teenis tunnustust ning lasteaed sai auhinnaks kaks Dash Dot robotit.  Robootikaringi juhendaja Karina Höövel
Loe edasi
Aastate õpetaja on sõimerühma õpetaja Juta Boitsov

Aastate õpetaja on sõimerühma õpetaja Juta Boitsov

04.10.2018
Kolmapäeval, 3. oktoobri õhtul toimus Võru Kandles pidulik vastuvõtt Võru linna õpetajatele. Üritusel anti üle aasta õpetaja 2018 tunnustused.  Aastate Õpetaja 2018 tunnustuse pälvis Võru Lasteaia Sõleke sõimerühma õpetaja Juta Boitsov.  
Loe edasi
Aasta Lasteaiaõpetajad 2018

Aasta Lasteaiaõpetajad 2018

12.06.2018
Võru maakonna Aasta Lasteaiaõpetaja 2018 nominendid on Võru Lasteaed Sõleke sõimerühmaõpetaja Riina Ziugov, tasandusrühma õpetaja Maire Eiche ja liikumisõpetaja Kristi Pai.  Hea õpetaja teab, et üks kiitev sõna võib pilvisemalgi päeval päikese välja tuua. Palju Õnne!
Loe edasi
Putukatehotell

Putukatehotell

20.11.2006
Putukahotellid rajatakse eesmärgiga pakkuda putukatele varjupaika ning mõnusat elukeskkonda. Kuid see on ka suurepärane õppevahend, kus lastel on võimalus tutvuda putukate elu- oluga, uurida putukate liigirikkust ja elustiili, näha nende mitmekesisust ka meid ümbritsevas linnakeskkonnas.  Sõlekese lasteaia putukahotell valmis õpetaja Ma...
Loe edasi
Uus koduleht avatud

Uus koduleht avatud

12.04.2018
Teatame rõõmuga, et alates tänasest on meie lasteaia koduleht uuenedud. See on tore uudis kõigile mobiilsetele lapsevanematele, kellel on nüüd väga mugav kodulehte ka mobiilist kasutada.  Kodulehe uuendamise teostas AlignSoft.  
Loe edasi